Çevre Laboratuvarı

Çevre Laboratuvarı olarak Karlab faaliyetleri arasında;gürültü ölçümü, gürültü maruziyeti, toz ölçümü, voc, organik uçucu, emisyon ölçümü, baca ölçümü, isg ölçümü, iş güvenliği ölçümü hizmetini TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

 

Çevre laboratuvarı olarak Karlab çevre mevzuatı kapsamında,uzman kadrosu ve standartlara uygun ekipmanları ile hizmet vermektedir.KARLAB Çevre laboratuvarı, TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun kalitesiyle çalışma ortamınızdaki koşulların tanımlanmasına yönelik kapsamlı bir ölçüm ve analiz kabiliyetine sahiptir.

 

Çevre Laboratuvarı Hizmetleri Nelerdir ?

Çevre laboratuvarının görevi ilgili kurum ve kuruluşlara ihtiyaç halinde gerekli olan çevre ölçüm ve analiz faaliyetlerini üstlenmektedir.Çevre laboratuvarı,çevre kirliliği ölçüm ve analizlerini Çevre Mevzuatı kapsamında gerekli standartlara uygun ekipmanlar ile yapmalıdır.Çevre Mevzuatının yürürlüğe girmesiyle ölçüm ve analizlerin doğru ve güvenilir şekilde yapılması beklenmektedir bu yüzden çevre laboratuvarları bu ölçümleri ve analizleri son derece dikkatli yapmaları gerekmektedir.

 

 

çevre laboratuvarı

 

Çevre Laboratuvarı Belgeleri Nelerdir ?

Çevre analiz ve ölçümleri yapan çevre laboratuvarı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının verdiği "Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlilik Belgesi" sertifikasına sahip olmalıdır.Aynı zamanda çevre laboratuvar firması "TS EN ISO/IEC 17025" akreditasyon sertifikası ile akredite edilmiş olması gerekmektedir.

 

KARLAB Karadeniz Çevre Laboratuvarı sizlere  sunduğu çevre ve laboratuvar hizmetleriyle konusunda sürekli olarak eğitilen, hedefini bilen uzman kadrosu ve standartlara uygun cihazlar ile çevre ölçüm ve analiz hizmetleri veriyoruz.

 

 

 

çevre laboratuvarı, çevre laboratuvarları, çevre analiz laboratuvarı, karlab çevre laboratuvarı,
Basa Don